Oddając Krew Ratujesz Życie

X Edycja Motoserce Białystok 2018

Tradycyjnie przełom kwietnia i czerwca to czas Ogólnopolskiej Akcji MOTOSERCE, która jak co roku odbędzie się w Białymstoku na Rynku Kościuszki w dniu 21 kwietnia 2018 roku. Pomysłodawcą i organizatorem akcji są motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych.
W tym roku motocykliści z naszego regionu chcą zwrócić szczególną uwagę na ważny aspekt jakim jest udzielanie pierwszej pomocy podczas zdarzeń komunikacyjnych i nie tylko. „ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I SWOICH BLISKICH” pod tym hasłem będziemy szkolić, nauczać i dawać porady jak zachować się w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia.
Imprezą towarzyszącą akcji Motoserce będą odbywające się tego dnia „Okręgowe Eliminacje do 26 Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża.

Jak co roku w dniu akcji rozpoczynamy Oficjalne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego zwieńczone Wielką Paradą Motocykli ulicami Białegostoku.
Atrakcje :
– parada motocyklowa
– pokazy walk
– pokazy taneczne
– pokazy grup ratowniczych
– konkursy z nagrodami
– gry i zabawy dla dzieci
– wystawa starych samochodów i motocykli
– występy muzyczne na scenie

Coroczną zbiórkę krwi w ramach Motoserca, w tym roku organizujemy w okresie gdy brakuje jej najbardziej – w przededniu wakacji.
Już teraz zapraszamy do siedziby RCKiK w Białymstoku w sobotę 30.06.2018.

Serdecznie Zapraszamy.
Stowarzyszenie Motoserce Białystok